Blog kategorie
Dom hipsterski. 0
Dom hipsterski.

Hipster - termin popularny od lat dziewięćdziesiątych poprzedniego wieku, ale znany już pięćdziesiąt lat wcześniej. Oznacza człowieka ceniącego niezależność, czasem przesadnie oryginalnego, podkreślającego swój indywidualizm. Hipster odcina się od głównych nurtów w wielu dziedzinach.


Jest nieco awangardowy ale i przywiązany do tradycji, jeśli tylko nie zagościła w każdym domu. Chętnie wykorzysta stare meble, doceni vintage i połączy z nowoczesnymi, wyszukanymi dekoracjami. Jest wyrazisty i ciekawy.

 ECLECchic:

Wśród hipsterów są ludzie bardzo młodzi, jak i ich rodzice i dziadkowie. To bardziej filozofia życia, niż tylko styl. Hipster lubi i ceni to, co niszowe, daleko mu do populizmu, jest niezależny w myśleniu i wszechstronny. Jest nonkonformistyczny, ale jego postawa to raczej odcięcie się od tak zwanego „głównego nurtu” niż krytyka wobec panujących zasad, w każdym razie nie podda się modom, społecznym presjom i żyje według własnych przekonań z dystansem do świata. Paradoksalnie, hipster odetnie się także od własnej subkultury i zaprzeczy, że nim jest.

Semisfera Coffee Table Designed By Anthropologie via Stylyze:

 

W mieszkaniu hipstera jest wiele niebanalnych pomysłów, nieszablonowych rozwiązań, nieschematycznych mebli i dekoracji. Hipstersi pierwsi zaczęli wykorzystywać palety jako stelaże. Czy w ich domach są nadal, od kiedy stały się elementem wielu ekspozycji? Nie.

☆ @iolandapujol ☆ . . . . (@noeudsjustine) •:

W hipsterskim domu najdziemy mieszankę kultur, stylów oraz przedmioty i dekoracje z różnych epok, stare pomiesza się z nowym, koronka z metalem, vintage ze stylem industrialnym, a retro z bohemian.

Odważnie zestawione kolory, wzory, struktury, meble stworzą bardzo indywidualny mariaż. Z nowych trendów Hipster weźmie tylko to, co pasuje mu do własnego stylu. I to jest piękne!

Emerald Penthouse Concept // Sergey Makhno Workshop | Afflante.com:

A jeszcze piękniejsze jest to, że Hipster, jak nikt inny przywiązuje dużą rolę do nieschematycznej dekoracji wnętrz, a więc lubi i kupuje handmade, dzięki czemu ma niepowtarzalne przedmioty. Nasze Artystyczne poduszki dekoracyjne do niebanalnej stylizacji wnętrz, szyjemy dla osób, które cenią niekonwencjonalne dodatki. Nie mamy seryjnej produkcji, każdą poduszkę robimy indywidualnie i ogromną przyjemnością.

Poduszkę kupisz tu.

KakaduArt

Zobacz także inne posty!

Źródło zdjęć

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Komentarze do wpisu (0)

Polecane poduszki dekoracyjne
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl